Praca

Strona główna / Praca

Zakład przetwórstwa tworzyw sztucznych branża AUTOMOTIVE poszukuje kandydatów do pracy w różnych etapach produkcji, tj.:

Stolarzy-Laminarzy do Działu Przygotowania Produkcji

Pracownika do Działu Utrzymania Ruchu

Operatorów maszyn termoformujących

Operatorów frezarek CNC Monterów 

Obrabiaczy gotowych elementów

Magazynierów

 


W Dziale Przygotowania Produkcji sprawdzą się kandydaci preferujący dokładność i żmudne zadania przygotowania form.


Wśród kandydatów do Działu Utrzymania Ruchu mile widziane osoby posiadające podstawowe uprawnienia spawalnicze, serwisanci i "złote rączki" potrafiące rozwiązać problem techniczny.


Od operatorów maszyn oczekujemy zaangażowania, precyzji, podstawowej znajomości rysunku technicznego.


Oferta montera i obrabiacza skierowana jest do osób posiadających zdolności manualne, znajomość rysunku technicznego, umiejętność pracy za pomocą elektronarzędzi a także pracy w zespole.


Kandydaci na stanowisko Magazyniera powinni posiadać uprawnienia do kierowania wózkami jezdnymi.

Praca w halach produkcyjnych – pod zadaszeniem.

 

Oferujemy: - pracę w renomowanej firmie - atrakcyjne wynagrodzenie (w okresie próbnym od 3050 brutto) - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych na powyższych stanowiskach

- pakiet usług medycznych - MEDICOVER

- pakiet sportowy - OK SYSTEM

CV prosimy składać drogą elektroniczną praca@klimek.pl lub osobiście z oznaczeniem stanowiska, na które aplikuje kandydat. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KLIMEK-TFP Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka Komandytowa S.K.A. z siedzibą w Częstochowie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych  (t.j. Dz.U. 2018 poz. 1000).” KLIMEK ul. Srebrna 49a Częstochowa